Вторник, 14.05.2024, 11:30
Приветствую Вас Гость | RSS

Шпаргалка

Форма входа
Статистика

Бесплатные рефераты

Главная » Файлы » Право

Інтелектуальна власність. Контрольна робота
[ Скачать с сервера (5.5 Kb) ] 19.02.2013, 01:01
Контрольна робота

з дисципліни : ”Інтелектуальна власність ”

тема: "Кримінальна відповідальність за порушення прав”

Миколаїв 2012
Кримінальна відповідальність за порушення прав Стаття 176 кримынального кодексу. Порушення авторського права і суміжних прав

Поряд з нормами цивільно-правового захисту прав на об'єкти права інтелектуальної власності чинним законодавством передбачено також кримінальну відповідальність. Кримінальна відповідальність настає тільки тоді, коли матеріальна шкода в 200 й більше разів перевищила неоподатковуваний мінімум доходів громадян. Якщо матеріальна шкода в 1000 й більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян, то матеріальна шкода вважається заподіяною в особливо великому розмірі. Зокрема, незаконний випуск під своїм ім'ям чи присвоєння авторства на чужий твір науки, літератури чи мистецтва, а також незаконне відтворення чи поширення такого твору, присвоєння авторства на чужі об'єкти права промислової власності чи розголошення без згоди автора змісту винаходу, корисної моделі чи промислового зразка до офіційної публікації про них визнається карним злочином.
Законодавство України передбачає також кримінально-правові санкції за незаконне зазіхання на комерційну таємницю. Карним злочином є незаконний збір з метою використання відомостей, що становлять комерційну таємницю (промислове шпигунство), якщо це наносить великий матеріальний збиток суб'єктові підприємницької діяльності. Як покарання передбачається застосування до порушника штрафу в розмірі від 200 до 2000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавляння волі від 2-х до 5-ти років тощо.
Залучення до кримінальної відповідальності конкретних винуватців злочину не унеможливлює вимог про відшкодування заподіяного збитку.
У судовій процедурі розв'язання спорів важливе місце займають докази. Розрізняють три форми доказів: «документальний доказ» – доказ, наданий у письмовому вигляді чи у вигляді будь-якого документа; «речовий доказ» – доказ, що існує у вигляді предметів; «показання свідків» – усні свідчення експерта. Наявність охоронного документа – патенту чи свідоцтва – є важливим доказом.

Література
1. Інтелектуальна власність в Україні: правові засади та практика. – Наук, практ. вид. у 4-х т. / За заг. ред. О.Д. Святоць-кого. – К.: Видавничий дім «Ін Юре», 1999.
2. Охрана промышленной собственности в Украине: Монографія / Под ред. А.Д. Святоцкого, В.Л. Петрова. – К.: Издательский дом «1н Юре», 1999. – 428 с.
3. Підопригора О.А., Підопригора О.О. Право інтелектуальної власності. – К.: Юрінком Інтер, 1998. – 336 с.
4. Дроб'язко B.C., Дроб'язко P.В. Право інтелектуальної власності: навч. посібник. – К.: Юрінком Інтер, 2004. – 512 с.
5. Интеллектуальная собственность в Украине: правовые основы и практика Том 1. Право интеллектуальной собственности. — К:, 1999. — С. 153 — 184.
Категория: Право | Добавил: комп
Просмотров: 521 | Загрузок: 37 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Новости сайта
Разместим ваши статьи на нашем сайте. Детали читайте в меню сайта "Условия публикации"

Добавлен новый раздел "Каталог сайтов". Условия публикации здесь.
Поиск
Реклама
Облако тегов